Praca

Aktualne oferty pracy

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2021. Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska.

Grafik komputerowy – kod GK

W związku z rozwojem działu graficznego poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko.

OCZEKIWANIA:

  • znajomość programów graficznych – Ai, Ps, Id
  • znajomość środowiska OS X /iMac/ i windows
  • doświadczenie pracy w zawodzie

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace /po okresie próbnym/

Kierowca Kat. C – kod KKC

W związku z rozwojem działu logistyki poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko.

OBOWIĄZKI:

  • rozładunek towaru na magazyn
  • dostawy towaru do Klientów zgodnie z przygotowanym planem
  • kompletacja towaru według zamówień
  • dbanie o porządek w magazynie i powierzone narzędzia pracy

  • odpowiedzialność , dokładność, sumienność
  • prawo jazdy kat. B na stanowisko kierowcy z kat. B
  • prawo jazdy kat. C na stanowisko kierowcy z kat. C
  • mile widziane – doświadczenie, uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat. C

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace

Pracownik magazynu – kod PM

Praca łatwa, polegająca na pakowaniu i kompletowaniu towaru według zamówienia.

  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • doświadczenie – mile widziane

OFERUJEMY:

  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: iwona.holewik@prooptimum.pl  – w tytule wiadomości proszę wpisać kod stanowiska na które aplikujesz. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Pracuj w świetnym zespole

Dołącz do nas i wyślij swoje CV już dziś!