O nas

Poznaj nas bliżej

Pomysł. Determinacja. Zwycięstwo.

Nasza historia jest prosta. Na rynek wkroczyliśmy w 1999 roku z wielką wizją i określonym celem. Chcieliśmy stworzyć biznes, który pozwoli firmom takim jak Twoja rosnąć w siłę i stać się rozpoznawalnym gdziekolwiek się pojawią. I nam się udało – za sprawą niepohamowanej determinacji. Zachęceni powodzeniem oferty biurowej poszerzyliśmy usługi o dział Logistic i Design. W każdym z nim pracuje grono specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem i sercem.

Wciąż udoskonalamy i poszerzamy spektrum naszych usług, aby Twoja marka była jeszcze wyżej, niż sam mógłbyś to sobie wyobrazić. Jesteśmy partnerem, który dzięki wytrwałości, entuzjazmowi, innowacyjności i doświadczeniu stanie się najlepszym przyjacielem Twojej firmy. Sprawdź, czy między nami zaiskrzy – dowiedz się o nas jeszcze więcej!

Nasze umiejętności

W parze z zamiłowaniem idą również określone umiejętności, które pozwoliły nam znaleźć się w tym miejscu, w jakim teraz jesteśmy.

Kreowanie
Planowanie
Tworzenie
Projektowanie
Magazowanie
Sprzedaż

Najlepsza współpraca opiera się na wzajemności. Jeśli będziemy częścią Twojego sukcesu, to Ty staniesz się elementem naszego.

ProOptimum w liczbach

Liczby mówią same za siebie.

0
zadowolonych klientów
0
telefonów do naszego biura w ciagu dnia
0
kaw dziennie w całym zespole
0
odbytych kursów doszkalających

Nasz zespół

Pracownicy 3 działów: Office, Design i Logistic codziennie pracują na sukces Twojej marki. Masz pytania? Napisz.

Rozwoj własnego biznesu

Skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się więcej!